06-vic

Kurzy pre firmy

Manažérske kurzy

Kľúčová pozícia v každej organizácii, ktorá rozhoduje o úspechu ale i neúspechu organizácie, oddelenia, tímu. Stať sa skutočne efektívnym a výkonným manažérom trvá podstatne dlhšie ako si mnohí myslia. Je to cesta plná limitov, prekážok, pokusov a omylov, správnych a menej dobrých rozhodnutí. Kontaktujte nás a podporíme Vás na Vašej ceste za vytúženým úspechom.

 DETAILY KURZOV

 

Kurzy pre obchodníkov a predajcov

Získať záujem klienta o svoje produkty je prvoradou zodpovednosťou každého obchodníka. Odkiaľ však začať, aby ste nespadli do osídiel frustrácie či vyhorenia? Každý úspech začína vlastným nastavením a presvedčením, že robíte to, čo dáva zmysel Vám i Vašim klientom. Kontaktujte nás a my Vás podporíme na vašej ceste za vytúženými výsledkami.

 DETAILY KURZOV

 

Kurzy pre hotelierov

Dosiahnuť spokojnosť zákazníka môže dať občas zabrať aj skúsenému hotelierovi. A dosiahnuť, aby sa zákazník vrátil, to môže byť riadna fuška. Pričom platí rovnica:
profesionálne služby + profesionálny personál = spokojný hosť
Kontaktujte nás a my Vás podporíme na Vašej ceste k vernému a spokojnému klientovi.

 DETAILY KURZOV

 

Kurzy pre HR manažérov

Rozvoj a rast zamestnancov v organizáciách majú v rukách personalisti a práve tí, sa chtiac, nechtiac dostávajú do závesu. Zabúdajú, že ak chcú oni manažovať úspešnú kariéru zamestnancov, potrebujú rozvíjať tú svoju. Kontaktujte nás a my Vás podporíme vo Vašej roli.

 DETAILY KURZOV

logo-kastiel

logo-nadacia

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.
Viac info Ok